Keraamika

Keraamika kursused

Keraamiliste esemete valmistamine on vanemaid tarbekunsti harusid. Õpime erinevaid tehnikaid ja valmistame toredaid esemeid.

Materjalina kasutatakse savi, mis on suurepärane abivahend maailma ja iseenda mõtestatud tunnetamiseks. Sellepärast ongi keraamikaesemete sünd põnev ja ainulaadne protsess.

 

NB! Keraamikakursus algajatele

Toimumine:   Neljapäeva õhtutel üle nädala ja alustame 28.septemberil 2017 kell 18.00

Keraamika algõppe eesmärgiks on anda baasteadmisi keraamika tehnilistest ja loomingulistest väljendusvahenditest.
Omandatakse teoreetilisi teadmisi keraamika ajaloost ja tehnoloogiast ning praktilisi oskusi savi käsitsi modelleerimisel, treimisel, glasuurimisel.

Kursuse vältel praktiseeritakse erinevaid tehnikaid (näppimistehnika, sgrafiitotehnika, fototrükk, nerikomitehnika, ümarvormi modelleerimine plaaditehnikas, glasuurimine, valge portselan jne).

KUI ON SOOV OSALEDA, SIIS KONTAKTEERUGE lauli.loovstuudio@gmail.com

Igaühel on vahel põhjused, et igakordselt ei ole võimalik osaleda, seega suhtleme.

Hind: 10 eurot, mis sisaldab materjale, töövahendeid, juhendamist, esemete põletamist kõrgkuumusahjus ja mõnusat olemist.

Keraamikakursus edasijõudnutele

Toimumine: Igal kolmapäeva õhtul kell 18.00

Töötuba pakub loomis- ja avastamisrõõmu valmistades enda kätega põnevaid keraamilisi esemeid ning olla koos teiste avastamisrõõmsate inimestega.

Töötoas on võimalus ise valmistada erinevate tehnikatega väikevorme – tassi, taldriku, suhkrutoosi või mõne muu abstraktse keraamilise vormi.

Hind:  10 eurot, mis sisaldab materjale, töövahendeid, juhendamist, esemete põletamist kõrgkuumusahjus ja mõnusat olemist.

Kursusele registreerumine: lehel oleva vormi kaudu või kirjutades e-posti aadressile lauli.loovstuudio@gmail.com
Lisainfo: www.facebook.com/lauliloovstuudio