Blogi

Loeng: Iseenda väärtustamine

Oleme rõõmsad, et taas tuleb meile külla Kreet Rosin ja räägib olulistel teemadel.

Enese väärtustamine on üks KÕIGE olulisemaid meie elukvaliteeti mõjutavaid aspekte – see võimaldab sul uskuda, et suudad anda oma võimekuse piires parima ning et väärid täisväärtusliku elu elamist.
On hea endale teadvustada, et soovitud reaalsuse mitteilmnemise üheks peamiseks saboteerivaks põhjuseks on iseenda mittepiisav väärtustamine. Lisaks sellele ka armastuse vähesus, negatiivsus ja vastumeelsus muutustele, mis ühe vaatenurga kohaselt on iseenda mittepiisava väärtustamise tagajärjed.
Iseenda väärtustama õppimisega ei kaasne ilmtingimata valgustunu seisundisse jõudmist, kus miski sulle enam haiget ei tee ning kus mõistad kõiki elu saladusi. Küll aga võib iseenda väärtustama hakkamine aidata sul vaadata kõigele toimuvale teise nurga alt ning seeläbi kogeda senisest enam sisemist rahu, elu imelisust ning küllust. Seega, kui sa iseennast piisavalt ei väärtusta, siis oled enese vaenlane number üks, kes teadmatuse tõttu saboteerib enda elukvaliteeti. Ilmselt tead, et ei saa loota, et keegi teine sinu isiklikku reaalsust paremaks muudaks – ikka ise tuleb vastutus võtta ning hakata tegutsema.

 Loengul räägime ja teeme praktilist tööd järgnevatel teemadel:
– Mis vahe on iseenda väärtustamisel ja enesehinnangul.
– Miks me ennast ei väärtusta.
– Enese mitteväärtustamise sümptomitest.
– Kuidas hakata ennast teadlikult väärtustama ilma sealjuures teisi kahjustamata.
– Kuidas aidata lähedasi, kes ennast piisavalt ei väärtusta.

Lektor on KREET ROSIN   http://www.teadlikareng.com/

Loeng toimub 03.novembril kell 18.30 Lauli loovstuudios
Osalemine: 12 eurot
Oluline on oma osalemissoovist ette teatada: lauli.loovstuudio@gmail.com
 
Kreet Rosin on reikimeister, TFT ehk koputamise-tehnika terapeut (õpetaja Kevin Laye Inglismaalt) ja tulevikuteraapia terapeut (õpetaja Anne Jirsch Inglismaalt). Kreet lõpetas 2012. aastal Holistilise Teraapia Instituudi ning on alates 2008. aastast juhendanud nii reiki- kui muid vaimse enesearengu kursusi ning ta on kirjutanud mitmeid raamatuid nii üksi kui ka kahasse selgeltnägija Mai-Agathe Väljatagaga.
 
Oktoobris ilmub Kreet Rosina uus raamat “Mina olen väärtuslik” ja loodame, et ta võtab ka mõned raamatud kaasa.

Seotud postitused